Aktualności

21 Maj 2018
Tusze Asarto AS C551/AS C550 zdobyły wyróżnienie "PC World poleca" w niezależnym teście zamienników przeprowadzonym przez redakcję PC World.
"Zamienniki Asarto to bezpieczny wybór. Oferują bardzo dobrą jakość wydruków. Ponadto producent udziela dożywotniej gwarancji na zasobniki" - skomentował redaktor PC World.
11 Maj 2018
Po doskonale znanych w branży dziecięcej targach Kids’ Time, przyszedł czas na Fashion For Kids. Premierowa edycja targów dedykowana modzie dziecięcej odbędzie się od 28 do 29 czerwca 2018 w kieleckim ośrodku wystawienniczo-kongresowym.
Nowe targi Fashion for Kids w formule B2B dedykowane są szeroko pojętej branży tekstyliów dziecięcych. Podczas wydarzenia firmy prezentować będą kolekcje na kolejny sezon. Oprócz trendów modowych zobaczyć będzie można także pościele, poduszki, kocyki
i inne wyroby tekstylne dla najmłodszych.
19 Kwiecień 2018
W numerze znajdziecie między innymi:
- DODATEK BACK-TO-SCHOOL – Szykujemy się na sezon szkolny
- Lekarstwo na błędy – korektory, długopisy wymazywalne, gumki
- Przykazania zeszytowej modyCo poza tym?
- Dzień dobry, cześć i czołem, czyli jak się elegancko witać i słów kilka o siadaniu
- Po pracy... Marcin Penkala z firmy Patio opowiada o swojej wojennej pasji
- Pierwsze relacje targowe
A to oczywiście nie wszystko!
19 Kwiecień 2018
Firma POLCAN została oficjalnym dystrybutorem materiałów eksploatacyjnych OKI – pioniera innowacyjnych technologii druku o zasięgu globalnym.
OKI oferuje wiele nagradzanych produktów i rozwiązań, które zapewniają firmom możliwość uzyskania wyraźnego wydruku wysokiej jakości za rozsądną cenę. Nawiązanie współpracy z OKI zapewnia szereg korzyści dla klientów firmy POLCAN, takich jak specjalne ceny przetargowe czy raportowanie produktów.
11 Kwiecień 2018
„Tworzymy Pozytywne Wibracje” to hasło przyświecające działaniom Grupy CX - Corex i CX Dystrybucji. Zobaczcie jak oni wcielają je w życie

A potem zapraszamy na targi :)
5 Kwiecień 2018
20 marca w Warszawie odbyło się spotkanie w sprawie wniosku o zniesienie opłaty reprograficznej, zorganizowane przez Izbę Przedsiębiorców Branży Biurowo-Szkolnej, na którym pojawili się członkowie Izby, przedstawiciele branży biurowo-szkolnej.
28 Marzec 2018
Wiosenny sezon targowy Grupa CX czyli firmy Corex i CX Dystrybucja zamierza przejść prawie tanecznym krokiem w rytmie „Tworzenia Pozytywnych Wibracji”.
„Tworzymy Pozytywne Wibracje” to nasz grupowy leitmotiv już od jakiegoś czasu - mówi Jarek Guc, przyznający się do uprawiania PR-owej działki w Grupie. Wymyślony przez Adama Szawłowskiego – Właściciela, który nie przepada za nazywaniem Go Prezesem i dopracowany przez Zespół czekał na swój czas.
19 Marzec 2018
W numerze znajdziecie między innymi:
- Nowoczesna szkoła – Nowa generacja w akcji!
- Gdy Twoje ciało mówi za Ciebie – o znaczeniu gestów
- Bądź modny w szkole – o trendach wśród tekstyliówCo poza tym?
- Relacja z targów we Frankfurcie oraz RemaDays Warsaw 2018
- 7 zasad RODO - przybliża nasz prawnik Marek Fiedoruk
- Po pracy... Izabela Ptasińska z firmy Rafcom opowiada nam o swojej roztańczonej pasji.
- Odwiedzamy kolejny sklep papierniczy
A to oczywiście nie wszystko!
14 Marzec 2018
STENOGRAM
Prezentowane wypowiedzi są nieautoryzowane i nie są dokładnymi cytatami.CZĘŚĆ I
Błękitne i czerwone oceany – gdzie znajdują się producenci, importerzy,
dystrybutorzy?
Tomasz Świgost, Fellowes Polska, Prezes IPBBS – błękitne oceany istnieją,gorzej z praktyką. No business without risk. Szansą są młodzi, którym trzeba dawać trochę więcej swobody w ramach określonych ryzyk.
13 Marzec 2018
Activejet po raz kolejny potwierdził swój status niekwestionowanego lidera rynku alternatywnych materiałów eksploatacyjnych. Do szerokiego portfolio nagród i wyróżnień, zdobytych przez markę na przestrzeni ostatnich lat, dołączył właśnie kolejny, szósty już tytuł Konsumenckiego Lidera Jakości.
Celem programu Konsumencki Lider Jakości jest wyłonienie najlepszych, w opinii konsumentów, marek i firm w Polsce. W tym roku, podobnie jak w latach poprzednich, zwycięzcą w kategorii „Materiały eksploatacyjne do drukarek” została marka Activejet. Konsumenci docenili jej produkty za dobrą jakość, zwiększoną wydajność i bardzo dobre odwzorowanie kolorów.

Strony

Subskrybuj Aktualności