Automatyka biurowa

24 Styczeń 2017
Zamknięta w niewielkiej kompaktowej obudowie drukarka laserowa Ricoh z pewnością zmieści się na każdym biurku. Najszybsze drukowanie w swojej klasie (22 str./min) sprawia, że drukarka ta sprosta wszystkim Twoim wymaganiom.
Producent/dystrybutor: Ricoh/ LAMA Plus
www.lamaplus.com.pl
24 Styczeń 2017
Niszczarka do domu lub biura. Zabezpiecz drukowane dane, korespondencję z banku lub urzędu, niepotrzebne archiwa na płytach CD przed wścibskimi sąsiadami lub konkurencją. Niszczarka Peach PS400-11 umożliwia szybkie zniszczenie dokumentów, płyt i kart magnetycznych. Niewielkich rozmiarów urządzenie możesz dyskretnie przechowywać pod biurkiem lub w szafce biurowej. Poziom bezpieczeństwa P-1.
Producent Peach/ Dystrybutor LAMA Plus
www.lamaplus.com.pl
19 Sierpień 2016
Przycinarka krążkowa, idealna do precyzyjnego cięcia papieru, kartonu oraz zdjęć z hartowanymi i szlifowanymi wymiennymi ostrzami tnącymi. Skala pomiarowa do odpowiednich formatów zapewnia dokładny pomiar. Zdolność cięcia to maks. 10 arkuszy o gramaturze 80 gsm. Dostępna jest w dwóch formatach: A4 i A3.
Producent/dystrybutor: Q-Connect/PBS Connect Polska
katalog.pbspolska.eu
19 Sierpień 2016
Przeznaczona dla grupy 1–3 użytkowników w średnim biurze. Jest prosta w obsłudze – wystarczy włożyć dokumenty do podajnika i włączyć przycisk niszczenia. System Accufeed zapewnia bezproblemowe niszczenie w trybie automatycznym dokumentów spiętych w rogu zszywkami lub spinaczami (o grubości do 20 kartek), na papierze błyszczącym, dwustronnych wydruków lub zgniecionych dokumentów. Dodatkowa szczelina na głowicy umożliwia niszczenie pojedynczych dokumentów, kart kredytowych czy dokumentów wielokrotnie złożonych, płyt CD/DVD oraz poczty reklamowej w kopertach. Urządzenie ma bardzo dużą wydajność (niszczy automatycznie do 200 kartek oraz do 10 kartek w trybie podajnika ręcznego) oraz wysoki stopień poufności niszczonych dokumentów P-4.
19 Sierpień 2016
Kalkulator biurowy z ruchomym wyświetlaczem, funkcją obliczania marży/obniżki, klawiszem cofania ostatniej cyfry, możliwością kasowania ostatniej pozycji, wyboru trybu przecinka oraz całkowitego kasowania rejestrów i pamięci. Rozmiary urządzenia to 186 × 112 × 29 mm.
Producent/dystrybutor: Toor/KW Trade
www.kwtrade.pl
19 Sierpień 2016
To niszczarka osobista dla grupy 1–3 osób zapewniająca superszybkie, bezawaryjne i bezpieczne niszczenie – 100 kartek w zaledwie 60 s. Jest wolna od zacięć dzięki inteligentnemu systemowi 100% Jam Proof, który zapobiega zacięciom przed rozpoczęciem procesu niszczenia, a także radzi sobie z zacięciami powstającymi w trakcie pracy, np. przy zagięciu papieru. Jest bezpieczna dzięki zastosowaniu czujnika SafeSense zatrzymującego pracę noży w momencie dotknięcia szczeliny wejściowej przez ludzi lub zwierzęta, a także energooszczędna – pobiera aż do 70% mniej energii podczas pracy i uśpienia dzięki zastosowaniu rewolucyjnego Energy Savings System. Dzięki czytelnemu, dotykowemu panelowi sterowania jest wygodna w użytkowaniu.
19 Sierpień 2016
Ekonomiczna niszczarka do zastosowania w domu lub małym biurze. Umożliwia jednoczesne niszczenie do 5 arkuszy papieru, a także nośników CD/DVD lub kart magnetycznych. Poziom bezpieczeństwa to P-1 DIN 66399.
Producent/dystrybutor: Peach/Lama Plus Sp. z o.o.
www.lamaplus.com.pl
19 Sierpień 2016
Przeznaczona do dziurkowania papieru i arkuszy z tworzywa sztucznego oraz do bindowania za pomocą oprawy grzebieniowej z tworzywa sztucznego tych materiałów o grubości do 350 kartek i maksymalnej szerokości odpowiadającej formatowi A4.
19 Sierpień 2016
Zabezpiecz szybko dokumenty laminatorem Peach PL115! Czas nagrzewania to tylko 40 s, szybkość laminowania – 530 mm/min. Laminator umożliwia zabezpieczanie dokumentów w folię o grubości 125 mic i w formacie A3.
Producent/dystrybutor: Peach/Lama Plus Sp. z o.o.
www.lamaplus.com.pl
19 Sierpień 2016
Wydajna i inteligentna niszczarka biurowa wyposażona w nowoczesne cylindry tnące MHP (Matrix-High-Performance) – najwyższej jakości noże z kompozytu z długim okresem przydatności (35 lat gwarancji), zapewniające optymalną funkcjonalność i efektywność pracy. Tnie jednorazowo do 15 kartek papieru 80g/m2, spinacze, zszywacze, karty bankomatowe oraz płyty CD/DVD (dzięki oddzielnym nożom i pojemnikom na odpadki umożliwia ekologiczne sortowanie). Rodzaj cięcia: ścinki o wymiarach 4 × 40 mm. Tajność niszczenia według norm DIN 32757/DIN 66399: P-4, F-1, T-4, E-3.
Producent/dystrybutor: Dahle/Amex
www.novus-dahle.com

Strony

Subskrybuj Automatyka biurowa